ریتم آهنگ

نرم افزار WaveLab Elements

این نرم افزار دارای قابلیت های بسیاری در زمینه ی تولید، ویرایش، میکس و ضبط صدا را دارا می باشد.

Steinberg WaveLab Elements یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای پردازش و ویرایش فایل‌های صوتی است. این برنامه پیشرفته، قابلیت‌های چندین نرم‌افزار را در یک محیط کاربری انعطاف پذیر و قابل درک ارائه می‌دهد. ویژگی‌های نرم‌افزار Steinberg WaveLab Elements به اولین برنامه‌های میکس و مسترینگ صوتی تعلق دارد و سابقه استفاده از آن به سال 1995 باز می‌گردد.

در طول این سال‌ها، نرم‌افزار Steinberg WaveLab Elements مراحل مهمی را پشت سر گذاشته و در عین حال، تمرکز خود را بر روی تنها هدف خود (ارائه بهترین ابزارهای مسترینگ، ویرایش و بازیابی فایل‌های صوتی) قرار داده است.

بسیاری از کاربران مسترینگ و صدابرداران به دلیل تعداد ترک ها و استفاده ی زیادشان از ابزارهای پر کاربرد در شرایط مختلف نیاز به یک برنامه مسترینگ صدا دارند که تنها با یک لمس اجرایشان نمایند. یکی از راه های دسترسی سریع به برنامه ها WaveLab Elements هست که برای مسترینگ صدا طراحی شده و از محبوب ترین و قدرتمندترین برنامه های مسترینگ در جهان بشمار می رود. این برنامه قابلیت ویرایش فایل های صوتی، میکس و مسترینگ را به صورت پیشرفته و حساب شده دارا و با استفاده از ابزار های آن می توان نظارت کامل و حرفه ای بر روی فایل های صوتی و پروژه ها داشت! علاوه بر آن WaveLab Elements دارای پلاگین های حرفه ای برای مسترینگ می باشد که می توان ویرایش و همچنین تجزیه و تحلیل فایل های خود را به خوبی مدیریت کرد و و در نهایت نتایج را مستقیما بر روی سی دی و یا دی وی دی رایت و با فرمت دلخواه ذخیره کرد.

رابط کاربری ساده و آسان، ابزارها و پلاگین های داخلی قدرتمند، افکت های منحصر به فرد داخلی، حذف و تصحیح خودکار عیوب و نویز، تبادل مستقیم از فایل های صوتی با Cubase و Nuendo، افزایش بلندی صدا به صورت استاندارد، پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی از جملهAAC و 3MP، افزایش وضوح ضبط صدا و پشتیبانی از سیستم های عامل ۶۴ بیت از برخی از امکانات و قابلیت های این برنامه مسترینگ قدرتمند می باشد.

درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش