ریتم آهنگ

نرم افزار Studio One

نرم افزار استودیو وان مورد استفاده بسیاری از علاقمندان به آهنگ سازی بدلیل ارائه ابزارهای حرفه ای برای میکس و مونتاژ قرار گرفته است. دارای پلاگین ها و افکت های اختصاصی بوده و در قالب فایل هایی با عنوان Sound Set منتشر می شود. هر فایل Sound Set دارای افکت صوتی، لوپ و پلاگین های پرکاربرد است.

Studio One نرم افزاری برای ضبط و ویرایش صدا و در نهایت تولید موزیک است که برای ویندوز های XP و Seven و ویندوز 10 طراحی شده و امکاناتی نظیر ضبط صدا، MIDI equencing ، مدیریت پلاگین ها و پشتیبانی از drag & drop در MIDI mapping ، پیکربندی خودکار سخت افزار، کار بر روی Track های نامحدود ، کیفیت بالای خروجی و در نهایت یک Audio Mastering ساده را به شما ارائه می دهد.

این نرم افزار با رابط کاربری گرافیکی بسیار مناسب به کاربران مبتدی نیز این اجازه را می دهد تا به راحتی آهنگ مورد نظر خود را ساخته و اقدام به تنظیم آن نمایند و همچنین امکاناتی را که کاربران حرفه ای نیاز دارند را در خود گنجانده است تا افراد حرفه ای نیز بتوانند در زمینه آهنگ سازی از این نرم افزار بهره لازم را ببرند .

صدها افکت صوتی و انواعی از پلاگین ها که برای بدست آوردن صداهایی با قابلیت هایی نظیر چندکاناله بودن و یا سه بعدی سازی صداها نیاز است هم از جمله امکانات جانبی اما مهم و کلیدی این نرم افزار می باشند .

قابلیت های کلیدی نرم افزارStudio One : -محیط کاری زیبا با گرافیگ جذاب - پشتیبانی از drag & drop در محیط نرم افزار - دارای ابزارهای مجازی نامحدود جهت کار برروی ترک های صوتی و MIDI tracks به علاوه کانال های FX و buses - مرور محتوا و گزینه های مرتب سازی فایل ها - اتوماسیون پیشرفته - تدوین حرفه ای صدا - پردازش 64 بیتی - سیستم MIDI-mapping قابل درک - پشتیبانی AU, VST2, VST3 و ReWire - ویرایش صداها با نهایت امکانات - عدم نیاز به آموزش خاص - استفاده و پشتیبانی از جدیدترین تکنولوژی های صوتی - پشتیبانی از صداهای چند کاناله - پردازش سریع و قدرتمند فایل های حجیم صوتی - وجود انواعی از پلاگین ها و افکت ها - قابلیت ضبط، Import و یا Export فایل صوتی با فرمت های مختلف - سازگاری کامل با فرمت های مختلف صوتی - سازگاری کامل با 3MP و MIDI - امکان تبدیل و ذخیره سازی با کیفیت دلخواه - انجام انواع پردازش ها بر روی نت ها در صفحه (edit midi) - و ...

درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش