ریتم آهنگ

نرم افزار Helium Music Manager

این نرم افزار برای مدیریت فایل های موسیقی و دسته بندی آن ها و همچنین ساخت آلبوم طراحی شده است. در آن امکان دسترسی سریع به آلبوم های خود را دارید و به وسیله آن قادرید که فرمت های مورد نظر خود را زیپ، مکان یابی، پخش، ویرایش و رایت کنید.

Helium Music Manager یک ابزار مدیریت آهنگ ها می باشد که توانایی مدیریت پخش آهنگ ، جستجو ، rip, tag, browse, rename, burn و موارد دیگری را دارد ضمن این که برای هماهنگ سازی و همگام کردنsynchronize) ) آهنگ های شما با دستگاه های پخش آهنگ همراه، توانایی ویژه ای دارد . Helium Music Manager برنامه قدرتمند برای جایگزینی برنامه های ripper, player, tag editor و دیگر برنامه های صوتی شما است . Helium Music Manager همچنین توانایی تغییر برچسب، تغییر نام ، دسته بندی ، مرور ، مدیریت لیست پخش آهنگ ها playlist manager)) و ساخت گزارشات را نیز دارا می باشد .

Helium Music Manager قدرت دسته بندی و ویرایش اکثر فرمت های رایج از قبیل MP3, Ogg, WMA, iTunes M4A, FLAC, APE و MPC را به خوبی سی دی های صوتی دارد . Helium Music Manager دسته بندی فایل ها را با چند کلیک و به سادگی انجام میدهد و شما به راحتی می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را بر حسب نام آلبوم ، نام خواننده ، سبک موسیقی ، تاریخ ساخت و …. را از میان کلکسیون آهنگ های خود پیدا کنید . Helium Music Manager همچنین از توانایی های دانلود عکس آلبوم ، عکس هنرمند ، اطلاعات آهنگ ، زندگی نامه هنرمند و متن آهنگ پشتیبانی می کند.

درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش