ریتم آهنگ

رکوردار صدا

همانطور که از نام این تجهیزات مشخص است برای ضبط و رکورد صدا به کار می رود و می تواند به صورت کارت صدا هم عمل کند. در این پروسه صدا یا سازهای گروه را می توان به طور همزمان ضبط کرده و بر روی نرم افزار مورد نظر خود پیاده کنید.

دستگاه ضبط صدا بیشتر با عنوان ضبط خبرنگاری شناخته می شود اما رکوردر صدا فقط به خبرنگاری، ضبط سخنرانی یا از این قبیل محدود نمی شود. به طور معمول فایل های ضبط شده در رکوردر بعدا بر روی سیستم کامپیوتر ویرایش و تغییر داده می شوند اما در برخی رکوردرها آپشن ویرایش ارائه می‌شود و می توان با خود رکوردر این کار را انجام داد.

همه رکوردرها با سیستم‌عامل‌ها، کامپیوترها و نرم‌افزارهای مختلف سازگار نیستند و فقط به دلیل دیجیتال بودن دستگاه، نمی توان آن را به هر دستگاهی وصل کرد و مورد استفاده قرار داد. البته بیشتر دستگاه‌های دیجیتالی مدرن با سیستم‌ عامل ویندوز و مک سازگار هستند، اما توصیه می شود قبل از خرید این دستگاه ها جزئیات را نیز مورد توجه قرار دهید چرا که همین جزئیات به نظر کم ‌اهمیت، ممکن است باعث شود که قادر نباشید از همه قابلیت‌های مهم دستگاه مورد نظر خود بهره ببرید.

هنگامی که تصمیم به تهیه رکوردر صدا گرفتید، بهتر است به بازار آن مراجعه کرده و دستگاه‌ها را با هم مقایسه کرده و گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.

درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش