ریتم آهنگ

تجهیزات جانبی اجرای زنده

اجرای زنده از آن دسته کار های گروهی ضربتی است که باید در تایم محدودی به بهترین شکل ممکن اجرا شود. این اجرا به تجهیزات اجرای زنده وابسته است و در صورتی که تجهیزات کامل و با کیفیتی در اختیار افراد قرار گرفته شود، اجرایی بهتر و مناسب تر را با توجه به تمرین های انجام داده، خواهند داشت. یک اجرای زنده خوب با تجهیزات اجرای زنده مناسب امکان پذیر است.شما باید انواع تجهیزات مانند میکروفون، میکسر، باند، تقویت کننده، پردازنده صدا و... را در اختیار داشته باشید و با همگام سازی آن ها شرایط پایداری را برای اجرای زنده فراهم کنید. قطعا استفاده از تجهیزات بد یا تقلبی تداخلات زیادی را در اجرای شما ایجاد خواهند کرد.

برند های تولید کننده تجهیزات اجرای زنده

تجهیزات اجرای زنده از آن دسته تجهیزات ظریفی هستند که در عملکرد و ساختارشان باید توجه بسیار زیادی شود. این تجهیزات باید به دور از هر نقص، نویز و... باشند تا در حین اجرا هیچ مشکلی برای افراد به وجود نیاید. این مسائل و رعایت آن ها نیازمند تجربه و تخصص و صد البته تیمی مجرب است! از همین رو برند های با تجربه ای مثل مایداس، پریسونوس، بهرینگر، بیرداینامیک، یاماها، کرگ، الکترو ویس، جی بی ال، مکی و... با چند دهه تجربه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اجرای زنده فعالیت می کنند.

بودجه مورد نیاز برای خرید تجهیزات اجرای زنده

تجهیزات اجرای زنده به دلیل ظرافت بالا، کیفیت مطلوب، حساسیت در عملکرد و همینطور پردازش و اجرای مستقیم ساختاری پیچیده دارند. عموما برای تهیه تجهیزات اجرای زنده باید سراغ بهترین محصولات رفت و از خرید محصولات رده پایین خودداری کرد تا احیانا محصولات رده پایین به علت ضعیف بودن برخی بخش ها، تاثیری بر اجرای زنده شما و کیفیت آن نگذارند. به هر حال با در نظر گرفتن وجه های مختلف و ضروری ترین تجهیزات اجرای زنده آن هم به تعداد مورد نیاز باید حداقل بودجه چند ده میلیون تومانی تا چند صد میلیون تومانی را برای خرید این تجهیزات کنار بگذارید.

درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش